Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu

Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu

Move your mouse over the picture to zoom in
Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu

20,00 TL

8 % KDV dahil
artı Kargo Ücreti

Nakliye süresi: 3-4 Tage

Mealli Kur’an-ı Kerim (Diyanet Onaylı)- Gül Kokulu

Avrupa Satış

* Göz yormayan özel fontu sayesinde hızlı okuma kolaylığı.

* Her sayfanın kenarında meali

* 70 gram şamua kağıt

* Sure ve cüz indeksi

* Lüks cilt

* Sıvama baskı

* Sert kapak

* Gül kokulu


“Allah sözün en güzelini, birbiriyle uyumlu ve bıkılmadan tekrar tekrar okunan bir kitap olarak indirdi. Rablerinden korkanların, bu Kitab'ın etkisinden tüyleri ürperir, derken hem bedenleri ve hem de gönülleri Allah'ın zikrine ısınıp yumuşar. İşte bu Kitap, Allah'ın, dilediğini kendisiyle doğru yola ilettiği hidayet rehberidir. Allah kimi de saptırırsa artık ona yol gösteren olmaz.”

(Zümer, 23)   

“Kur’an-ı Kerim öyle mukaddes bir kitap ki, eline alıp dokunmak ibadet, sayfalarını açıp bakmak ibadet, okumak, dinlemek, anlamak, üzerinde tefekkür etmek ibadet. En önemlisi de yaşamak. Yaşamak en güzel ibadettir…”

Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’i anlamamız ve en hızlı şekilde okuyabilmeniz için en son bilgisayar teknolojisi ile yapılmış en kolay okunan açık hat!

Kainat Kitabı ve dünya hayatındaki rehberimiz Kur'an'ı en kolay okumak ve en güzel şekilde anlamak için "Elmalılı M. Hamdi Yazır Mealli Kur'an-ı Kerim"..  

Gül Kokulu 

Baştan Sona Renkli

Lüks Cilt 

İthal Şamua Kağıda Baskılı

Özel Tasarım

En Kolay Okunabilen, göz yormayan özel font

Bilgisayar Hatlı

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Onaylı Gül Kokulu Mealli Kur'an-ı Kerim

O ki indiği geceyi bin aydan hayırlı kılan şerefli bir kitap..

Şerefli bir melek Cebrail (as) aracılığıyla, şerefli bir ümmetin, şerefli peygamberi Hz. Muhammed (sav)'a nazil oldu.

Sonsuz ilim ve hikmet sahibi yüceler yücesi Allah'ın bizleri muhatap alarak indirdiği Kur'an-ı Kerim'i anlayarak okumamız için eşsiz bir fırsat..

Kur’an-ı Kerim’i anlayarak okuduğunuzda Kur’an kıssalarının sizleri de anlattığını göreceksiniz..

Kur’an kıssalarındaki zaman üstü anlatım üslubu ile kıssaların aslında bitmediğini, aslında sizin de o kıssada yer aldığınızı görecek ve kıssalardan gerekli dersleri alıp hayatınıza uygulayabileceksiniz..

Kur’an’ı mesajına vakıf oldukça daha çok okuyacak, okudukça da Kur’an ahlakını hayatınıza daha güzel bir şekilde uygulayacaksınız.

 

En son bilgisayar teknolojisi kullanılarak yazılan açık hattı sayesinde okuması çok kolay.. Günümüz Türkçesine sadeleştirilmiş Elmalılı mealiyle de Kur’an’ın mesajını en güzel şekilde anlayacaksınız..

 

 

''Rasûlüm! Sana bu mübarek kitabı, ayetlerini düşünsünler ve aklı olanlar öğüt alsınlar diye indirdik."

(Sad, 29)


"Bir topluluk bir evde toplanır da Allah’ın kitabını okurlar ve onu birbirlerine öğretirlerse, üzerlerine genişlik ve huzur iner. Rahmet onları kaplar ve melekler onları sarar. Cenab-ı Allah da onları melekler arasında anar."

(Ramuz El Ehadis, 369/9)


En son bilgisayar teknolojisi kullanılarak bütün harfler sade ve belirgin şekilde hazırlandı.

Elmalılı M. Hamdi Yazır’ın günümüz Türkçesine sadeleştirilmiş mealiyle de bu eşsiz Kur’an-ı Kerim’i anlayarak okuyacaksınız.

Gül Kokulu, Baştan Sona Renkli, Lüks Cilt, Şamua Kağıda Baskılı, Özel Tasarım, En Kolay Okunabilen, Göz yormayan Fontuyla hazırlanmış, Bilgisayar Hatlı, Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Onaylı Gül Kokulu Mealli Kur'an-ı Kerim

Hediyeleşin! Zira hediye kalpteki kuşkuları giderir… 

(Hadis-i Şerif)

 

 

 

 

Müsteri yorumları:

Yazar:  Misafir am 03.04.2017
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

vedLmT wyrmthbyoyow, [url=http://lhwayfhwywtu.com/]lhwayfhwywtu[/url], [link=http://sgfyhlctftly.com/]sgfyhlctftly[/link], http://mngoljhaivnm.com/

Yazar:  Misafir am 03.04.2017
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

M5b3od wuqmovrxbhpl, [url=http://aqdzrwbsvrej.com/]aqdzrwbsvrej[/url], [link=http://limutbxwgzeg.com/]limutbxwgzeg[/link], http://mohztpsrjeyi.com/

Yazar:  Misafir am 24.02.2017
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

hUsU0N naslmvgkgnnr, [url=http://pydbsglqxwtp.com/]pydbsglqxwtp[/url], [link=http://nckifeghsfbn.com/]nckifeghsfbn[/link], http://yevytsdjejaj.com/

Yazar:  Misafir am 29.08.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Yazar:  Misafir am 29.08.2016
Degerlendirme:TEXT_OF_5_STARS

Yorum:

Short, sweet, to the point, FR-acexEEtly as information should be!

Yorum yaz

Parse Time: 0.278s